Сергій та Катерина

Сергій та Катерина

Свадьба

В будь-якому випадку весілля — це одна з важливіших дат у житті кожного, у мене це було не виняток. Так як сам працюю у цій сфері мав на озброєння багато талановитих ведучих, і було з чого вибрати. 

В будь-якому випадку весілля — це одна з важливіших дат у житті кожного, у мене це було не виняток. Так як сам працюю у цій сфері мав на озброєння багато талановитих ведучих, і було з чого вибрати. Як людина яка керується перш за все духовністтю у підході до того що роблю, я знав що це повинна бути саме така людина і для мого весілля, людина яка обєднає своїми вібраціями весь зал, кожного із запрошених мною гостей, і тут мій вибір звівся до одного, Сашка, я знав його, чув в його виконанні багато гарних пісень, і знав що не помилюсь. 

Це людина, посмішка якою ніколи не буває фальшивою, саме такими посмішками я насолоджувався все своє весілля, ще драйвом, невичерпною програмою, та якісними, ще додам розумними та доречними конкурсами, і коли по завершенню кожен з гостей сказав що у тебе просто чудовий друг ведучий, я думаю що ще може бути підтверженням гарного весілля?!

Сергій та Катерина